Меблі від українського виробника

Працюємо

з 10:00 – 20:00 Без вихідних

FAQ

Наша фабрика понад 10 років на меблевому ринку, купує тільки якісні матеріали, у перевірених постачальників. Ми принципово не скуповуємо дешеві матеріали. Тому, що якість їх низька. І швидко вони ламаються. Внаслідок чого надходять багато заявок на рекламації, які не потрібні ні споживачеві ні фабрики! В першу чергу акцентуємо увагу на наповнення і ортопедичні властивості нашої продукції! Щоб наші дивани були розраховані для щоденного комфортного сну. Для того, щоб забезпечити універсальний ортопедичний ефект для спини - наповнювати диван потрібно: міцним пружинним блоком, який робить м'якше спальну частину і при цьому приймає форму тіла і спини в цілому. У нас використовується не дешевий пружинний блок, який зроблений з міцного металу 3 мм. Витримує велику вагу. За своїми властивостями досить пружний, тому не просаживается до дна, що добре позначається на спині. На пружинний блок лягає повсть, а на повсть товстий шар ППУ фабричного виробництва (Інтерформ). Який додає жорсткість і володіє "ефектом пам'яті" - продавлюється під форму спини. Таким чином Ви будете лежати на поверхні, яка приймає форму Вашого тіла. Друге, на що ми звертаємо увагу, це на екологічність! Так, як найшкідливіший для здоров'я матеріал, без якого жодна меблі, в Україні не проводиться - ДСП. Шкідливий цей матеріал, змістом компонента - формальдегід. Багато виробників, щоб доїться максимально низьку ціну на ринку використовують ДСП марки Кроно, або Kronospan. Які мають більше вміст формальдегіду, ніж у ДСП дорожче - swisspan. Яке використовується, в виробництві наших диванів і дорогих меблів! Фурнітуру купуємо, в Польщі сертифіковану, марки Nomi. За якістю набагато вище, ніж аналогова китайського виробника, яка стоїть, в рази дешевше і термін служби, у неї менше. У подушки додаємо хлорофайбер, синтепон. Які надають естетичну форму. Роблять подушки м'якими. На такі подушки приємніше спиратися. І собівартість таких подушок дорожче, ніж просто набиті тільки поролоновою крихтою. Такі подушки (на поролоновою крихті) виглядають гірше і тверді самі по собі! Оскільки ми безперебійно працюємо з одними і тими ж постачальниками матеріалів. Вже більше 10 років. Для нас є бонуси і хороші знижки при закупівлі. Що, в свою чергу знижує собівартість наших виробів! Ніхто краще не розбирається, в м'яких меблів, ніж сам виробник! Тому, у нас Ви зможете отримати якісну і достовірну інформацію про товар! Самі ж ми і доставляємо товар кінцевому споживачеві і самі відповідаємо за якість!

Якщо Ви любите спати на твердому дивані - Вам підійде наповнювач ППУ (поролон по народному) Він має властивості приймати форму тіла і володіє ефектом пам'яті (просідає під форму Вашої спини). Якщо Вам не подобається спати на твердому дивані - підійде наповнювач пруж.блок. Завдяки властивостям пружин (бонель), поверхня дивана набуває середню жорсткість. Диван і не м'який і не сильно твердий. Лежачи на такому наповненні Ваша спина не відчуває дискомфорт. Під замовлення можна посилити пруж.блок за рахунок додавання більшої кількості ППУ .. Що в свою чергу зробить твердіше спальне місце, але воно не буде таким твердим, як на ППУ. Або можемо зробити просто на ППУ, якщо Вас влаштовує твердий диван.

Категорія тканини - це формування цін на м'які меблі, в залежності від вартості оббивки 1 м.п. на відріз. Чим вища ціна на тканину, чим вище категорія. Часом не завжди висока ціна на оббивку, означає вище якість ніж, та, яка коштує дешевше. Тому, що якість тканини залежить від технології виготовлення, властивостей і характеристики. Наприклад однотонна тканина мікро жаккард складається з 100% поліестеру і синтетичного волокна, яке не зношується швидко, на відміну від натурального. Дуже актуально для дивана на якому ви часто сидите і лежіть. А ось шенілловой тканини, вони переплетені нитками, які складаються не тільки з синтетичного волокна, але і мають малий склад (як правило до 15%) натуральної основи. Така технологія плетіння, дозволяють виготовити тканину з візерунками, роблячи її естетичний і багатше. Ця технологія виробництва буде дорожче коштувати. Але експлуатувати диван, в такий оббивки потрібно обережніше (намагатися нічого не розливати, берегти від домашніх тварин, щоб уникнути частого чищення) так, як нитки можуть розійтися, і протирається. Тому, що натуральне волокно не так стійка до протирання, як синтетичне. У нас на фабриці закуплені тканини з серії мікро жакард, які відмінно показали себе в експлуатації! Чи не розтягуються, що не протираються, нитки фізично не можуть розійтися і розтягнуться (плетіння складається тільки з волокон). Допустима суха і волога чистка.

На даний момент фабрика закуповує рулонами тканину із серії мікро жаккард (переплетена виключно з самого волокна 100% поліестер, що не ниткою!) Стійка до протирання (більше 50000 циклів по тесту Мартиндейла). Чи не розтягується, що не протирається. Допускається суха і волога чистка. За скільки тканину закуплена рулонами, ціна на виготовлення дивана падає! Тому, що вартість 1 м.п. тканини, якщо купувати цілий рулон - дешевше, ніж купувати на відріз спеціально для виготовлення 1-го дивана! Купуємо тканини, в ходових кольорах: сірі, темно і світло-коричневий.

Термін виготовлення м'яких меблів, якщо індивідуально підбирати тканину, яку потрібно замовляти і купувати на відріз - від 1 до 3-х тижнів. Залежно від завантаженості фабрики. У договорі замовлення вказуємо максимальний термін, щоб не підвести замовника. Якщо тканина є, на фабриці - диван привозимо на найближчу суботу. Так, як виробництво знаходиться, в Володарському районі Київської обл. (150 км. Від Києва) доставка по г. Киев здійснюється по суботах. Раз в тиждень машина формується в г. Киев.

Замовлення можна оформити в 2-х варіантах: Швидкий - В режимі онлайн. По телефону, або через viber 0501602689. Залишаєте Ваші дані: ПІБ, адресу доставки та номер тел. Для зворотного зв'язку. Вказуєте модель дивана, забарвлення. Через приват 24 на номер картки (можемо відправити на viber, або смс повідомленням) Приватбанку, вносите передоплату від 300 грн. Після чого Відправляємо Вам через viber, або на e-mail договір - замовлення. Де крім реквізит і друку з нашого боку прописується колір, маркування оббивка дивана і інші подробиці замовного дивана. Дата доставки, вартість замовлення і сума внесеної Вами передоплати. Після чого замовлення йде, в роботу. Традиційний - по м.Києву та передмістю є опція - виїзд менеджера на адресу. У випадки заказа.услуга безкоштовна. Менеджер на місці: підбирає разом з Вами оббивку під інтер'єр. У вас з'являється можливість побачити і помацати тканину. Оформляє замовлення, виписує договір з "мокрою" печаткою. Аналогічно вносите (передаєте менеджеру) передоплату і замовлення йде в роботу. Також менеджер може запропонувати Вам альтернативний варіант дивана, оббивки і надати детальну і якісну консультацію.

Фабрика знаходиться на відстані -150 км. від м Київ, в Володарському районі. Київської обл. (В Одеському напрямку) Формується машина з замовленнями. І потім курсує за адресами міста Київ - наприкінці робочого тижня (або в інші дні, в залежності від завантаженості). По місту Київ, доставка безкоштовна, під парадне! Якщо потрібно доставити диван, в передмістя м Київ. Доставка оплачується за тарифом: 15 грн. від кп р Київ - під Ваше парадне! Занесення - збірка, оплачується окремо.

Продаж дивана здійснюється через ФОП 2-ї групи! Відповідно розрахунок можливий готівкою, або через сервіс Приват24 на номер картки. Можлива оплата частинами, через сервіс Приват - банку "Invoice". Від 2-х до 25 частин.

Занесення через вантажний ліфт на будь-який поверх + збірка - 300 грн. Занесення через пасажирський ліфт на будь-який поверх + збірка - 400 грн. Доводиться робити кілька ходок, бо за 1 раз не поміщається! Занесення по сходах + збірка: - 300 грн. на 1-й поверх. Вищого 2-го поверху занос + збірка вважається - 100 грн. за кожен поверх. Вищого 6-го поверху - 80 грн. за поверх разом із збіркою!

На сьогоднішній день фабрика не має власні фізичні магазини, в місті Київ. Зараз робиться власний інтернет-магазин від фабрики з перспективою орендувати приміщення. У зв'язку з цим ми проводимо сьогодні акцію - продаємо вироби з опт ціною. Це приблизно на 10% нижче дешевою ціною на ринку Києва. Наш магазин знаходиться, в Володарському районі Київської обл. с.м.т. Тетіїв. Адреса вказана, в контактах!

На сьогоднішній день фабрика не має власні фізичні магазини, в місті Київ. Зараз робиться власний інтернет-магазин від фабрики з перспективою орендувати приміщення. У зв'язку з цим ми проводимо сьогодні акцію - продаємо вироби з опт ціною. Це приблизно на 10% нижче дешевою ціною на ринку Києва. Наш магазин знаходиться, в Володарському районі Київської обл. с.м.т. Тетіїв. Адреса вказана, в контактах!

На сьогоднішній день, машина курсує, в м.Київ та по області, до Вінниці, в залежності від кількості замовлень від міста. Адресну доставку, в м Вінниця не робимо. Потрібно самим забирати з машини. Вартість такої доставки, в м Вінниця - 500 грн. Для жителів інших міст України, доступний самовивезення з м Київ, у вигляді перевантаження дивана, в автомобіль покупця! А так же самовивезення з фабрики !. По решті міст України, здійснюємо відправку через Нову Пошту