Меблі від українського виробника

Працюємо

з 10:00 – 20:00 Без вихідних

Пуфи

У цій категорії немає товарів.


Пуф – предмет меблів, який у сучасному світі дизайну та інтер'єру займає досить важливе місце. Основною його перевагою є те, що його легко можна трансформувати і поєднувати з інтер'єром.

Види пуфів


Стандартні моделі. Каркасна модель нерозбірного пуфика, верхня частина якого м'яка і призначена для сидіння. Дуже часто бувають моделі на коліщатках, хоча є і без них.

Бескаркасні пуфи. Дуже шановані підлітками та дітьми. Саме через свою форму вони додають будь-якій кімнаті більш неформального вигляду. Крім того, на них дуже зручно сидіти, оскільки пуф набуває анатомічних форм людини.

Пуфи-столики. Досить оригінальна модель, яка є відмінним дизайнерським рішенням. Він відмінно впишеться в інтер'єр передпокою чи вітальні. Маючи досить компактні розміри, пуф-столик зручний і дуже практичний.

Пуфи з ящиками. Призначені для економії простору кімнати, тому що мають спеціальну скриньку всередині себе для зберігання будь-яких предметів.

Пуфи-трансформери. Так звані пуфи 5в1. Каркасні моделі, які складаються з п'яти окремих пуфів, складених в один куб. Відмінне рішення для створення додаткових місць, коли до вас приходять гості. Вам просто потрібно «витягнути» окремі складові з основного каркасу.

Як вибрати пуф


Якщо ви плануєте купити пуф, зверніть увагу на:
 

  • конструкцію моделі– є пуфи з каркасом, а є безкаркасні;
  • форму пуфика – її потрібно вибирати виходячи з вашого інтер'єру: круглі пуфи згладжують кути, а квадратні підкреслюють геометрію;
  • матеріал оббивки.

У нашому інтернет-магазині Kram-ua ви можете замовити чи купити вже готові пуфи за ціною виробника.
Наші менеджери допоможуть вам з вибором.

Розгорнути
Згорнути