Меблі від українського виробника

Працюємо

з 10:00 – 20:00 Без вихідних

Доставка від фабрики з м. Володарка та оплата


Умови доставки по Києву:

     Доставка, з фабрики («Україна Володарка»), в місто Київ формирується раз, у тиждень !

     На прикінці робочого тижня !

     Безкоштовно робимо адресну доставку по м. Києву до під'їзду!

     За день до доставки, ми Вам телефонуємо і повідомляємо час доставки!

     Надаємо послуги: занос - збірка!

     Вартість послуги занос - збірка можуть мінятися, в залежності від умов заносу (проходів)!

     Занос через вантажний ліфт  на будь-який поверх + збірка - 300 грн. Ліжкова спинка від дивана – ліжка трансформер, в ліфт не поміщається! Тому вартість заносу ліжкової спинки – 50 грн., за 1 поверх.

     Занос через пассажирський ліфт на будь-який поверх + збірка - 400 грн. Доводиться робити ндекілька ходок, тому, що за 1 раз не поміщаються, усі частини дивана! Деякі частини (Спинка ліжкова від – дивана трансформер.  Основна, або кутові элементи деяких моделей диванів та інші деталі), не поміщаються, в пасажирський ліфт. Тому рахуються окремо  - занос по сходах,  – 50 грн. за один поверх.

      Занос по сходах + збірка: - 300 грн. на перший поверх. Вище 2-го поверху занос + збірка рахується - 100 грн. за кожен поверх. Вище 6-го поверха - 70 грн.  за поверх.

 У вартість заносу дивана, входить вартість збірки. 

Умови доставки по іншим містам:

 •         Доставка, в передмісто Києва, сплачується по тарифу - 15 грн. за 1 кілометр від межі міста Києва до Вашого під'їзду !
 •         Занос – збірка сплачується окремо !
 •      На сьогоднішній день, приблизно раз, у місяць ( в залежності від кількості замовлень ). Наша машина курсує, в м. Вінниця. Адресну доставку по м. Віниця не робимо. Потрібно самім забирати з машини.   Вартість такої доставки - 500 грн.
 •         Доставка по інших містах України, здійснюємо через компанію перевізника  Новая Пошта (з міста Володарка Київська обл., до найближчої, до Вашої адреси відділення) Відправляємо диван, в розібранному запакованному вигляді. Також доступний самовивіз з фабрики.  Або перевантаження, в місті Київ дивана3 у Ваш автомобіль за попереднім узходженням !
 •         Диван, в розібранному вигляді (за винятком дитячого, або кухонного кутка) займає в средньому об'єм 2 – 3 куба та має вагу від 200 до 500 кг. Тому вартість перевезення, може межувати орієнтовно від 3000 до 5000 грн. Згідно тарифами перевізника Новая Пошта. В їхню вартість включається упаковка, обрешічування, страховка вантажу та комісія за наложену платіжку! Можна не платити комисію за наложену платіжку, якщо зробити повну передоплату за товар. Тоді Ви, будете додатково розраховуватися просто за послуги перевізника! 

Умови оплати:

 •       По оформлення, купівлі, замовлення, вноситься передоплата від 1000 грн. В залежності від суми та складності замовлення!
 •       Після чого Ваш диван бронюється за Вами. Та упаковується на відправку! Вам присвоюється номер замовлення.
 •      Передоплату можна внести через сервіс Приват 24, монобанку, або через інший банківський додаток. Щоб отримати номер картки – необхідно просто зателефонувати на будь-який номер телефону на сайті, або написати на будь - який зручний месченджер, чи в онлайн чат! Також натицнувши кнопку "Придбати". Заповнюйте форму. Після чого, наш фахівець, зателефонує Вам, з ним обговорите  деталі замовлення. Та  відправимо повідомленням номер карти приват-банка, або монобанка.
 •          Також можете передати сумму передоплати нашому менеджеру (див. вкладку як замовити) при зустрічі, після підбору тканини та оформлення замовлення на міст.!
 •     Обов'язково з нашої  сторони виписується договір - замовлення. З нашими реквізитами,   та "мокрою печаткою". Де прописуємо : дату доставки, вартістьь виробу та сумму внесенної Вами предоплати!
 •          Кінцевий рахунок за товар - віддаєте готівкою при отримані дивана ! Можливий сервіс оплати, через приват 24.
 •      Також працює сервіс "оплата частинами"  від Приватбанку через систему invoice. Оформити можна від 2 до 25 частин. Але, в такому разі, на товари не розповсюджуються знижки. Якщо оформлюєте купівлю від 5 до 7 частин, то з нашої сторони, можливо також невелика знижка.
 •       Якщо замовлення  відправляється по   Україні, через перевізника  Новая Пошта - здійснюється половина, або повна предоплата за товар! З перевізником розраховуєтесь за послуги окремо, по факту прибуття товару, в місце призначення! Передоплату перераховуєте на картковий рахунок Приватбанка, або Монобанка. При здійсненні повної передоплати за товар, Вы не платите перевізнику комисію за наложену платіжку!